Автолінолеум


188 ₴

188 ₴Автолінолеум – перший помічник автомобіліста

Зручність пасажирів під час перевезення та збереження цілісності вантажів частково залежить і від покриття для підлоги. Людям буде зручно їхати, якщо на підлозі лежить лінолеум, що не ковзає. Вантажі теж залишаться цілими. Купуючи автолінолеум в компанії «Тайсон Кампані» в Одесі, автовласник задовольнить вимоги до пасажиро- та вантажоперевезень.

Чим відрізняється автолінолеум?

Якісне покриття ПВХ створюється на основі екологічно безпечної сировини. За технічними характеристиками матеріал відноситься до 42 класу міцності. Що це означає?


1. Матеріал з утепленою підосновою має високі властивості стійкості до механічних пошкоджень. Це особливо важливо в автобусах, мінівенах, де всередині салону всі поверхні зазнають великих навантажень під час руху.

2. Найбільш високий клас міцності чудово підходить для експлуатації на складах, оптових базах.

3. Унікальний дизайн, простота догляду та протипожежні властивості виступають перевагами.

У такого міцного матеріалу хороші показники на розрив, вплив вогню та шкідливих хімічних речовин. Крім того, у транспорті важливим є дизайн, який створюється під загальний стиль облаштування простору. Автолінолеум також має діелектричні властивості, що вдається досягти за допомогою ПВХ-основи.

Декілька особливих властивостей

Найчастіше споживач має сумніви, що тонкий шар лінолеуму зможе витримати навантаження протягом довгих років. Однак ці сумніви безпідставні, адже матеріал надміцний. До того ж, він стійкий до холоду, вологи, подряпин. Серед особливих властивостей автоліну експерти виділяють стійкість до вогню.

Багато хто забуває про цей значний параметр, набуваючи дешевий матеріал для покриття дна авто. Це помилка. Тільки автолінолеум має клас горючості НГ2. Полум'я не пошириться дуже швидко, тривалий час лінолеум стане серйозною перешкодою для полум'я.

При покупці слід пам'ятати, що автомобільний лінолеум фіксується на підлозі машини за допомогою спеціального клею. Закупівлю краще робити у надійного постачальника, наприклад Tayson Company. Підприємство готове поставити матеріал у потрібному обсязі та за демократичною вартістю. Менеджери допоможуть визначитися з вибором та підкажуть, як правильно оформити замовлення. З сертифікованим покриттям поїздка буде комфортнішою та безпечнішою.