Вінілова плитка


1220 ₴

1995 ₴

1995 ₴

1185 ₴

1206 ₴

1723 ₴

1206 ₴

1185 ₴

1580 ₴

1385 ₴

1465 ₴

1475 ₴

724 ₴

1492 ₴

1465 ₴Вінілова плитка - це покриття для підлоги, яке має ряд переваг в порівнянні з іншими підлоговими покриттями, так як дозволяє створити унікальний дизайн, затишну і комфортну атмосферу не тільки в житлових, але і в комерційних приміщеннях.


Складається ПВХ плитка з декількох шарів: верхнього шару (захисний шар, який визначає зносостійкість плитки), декоративного малюнка, середнього шару (що складається з ПВХ або скловолокна), балансового шару (призначеного для зміцнення плитки) та нижнього шару (ПВХ основи).

Застосування вінілової плитки настільки широке, що її можна розділити на наступні категорії:

Побутова вінілова плитка відноситься до 23/31 класу і призначена для укладання в житлових приміщеннях з малою прохідністю (вітальня, дитяча, кухня, спальня і т. д.).

Комерційна вінілова плитка – ПВХ покриття, призначене для монтажу у приміщеннях комерційного призначення, таких як офіси, ресторани, бізнес-центри, готелі. Така плитка відноситься до 32/43 класу зносостійкості та відрізняється хорошими експлуатаційними властивостями.

Серед головних переваг вінілової плитки варто виділити:

 • Тривалий термін служби (10-25 років);
 • Стійкість до механічних ушкоджень;
 • Вологостійкість;
 •   Стійкість до ультрафіолетових променів;
 • Антистатичність;
 • Антибактеріальні властивості;
 • Хороші тепло- та шумоізоляційні властивості.

Говорячи про переваги вінілової плитки, тут варто виділити простоту її укладання і подальшої експлуатації. Також плитку ПВХ можна укладати на поверхню інших підлогових покриттів, таких як лінолеум, керамічна плитка або паркет, що є безперечним плюсом.

Залежно від способу укладання існує три види монтажу вінілової плитки:

 • Клейовий монтаж - укладання плитки відбувається за допомогою спеціального клею.
 • Самоклеюча плитка - плитка зі зворотного боку якої вже нанесений клей.
 • Монтаж типу «замок» - процес укладання ідентичний способу монтажу ламінату.
 • Loose lay (вільне укладання) – вид вінілової плитки, розробленої спеціально для легкого укладання та зазвичай має товщину 5 мм. Додаткова вага та спеціальна основа забезпечують зчеплення, необхідне для того, щоб надійно зафіксувати плитку ПВХ без клею.

При укладанні вінілової плитки на «теплу підлогу» слід відключити систему за 2-3 дні до і включити її через 5 днів після монтажу. Що стосується процесу догляду за вінілової плиткою, то потрібно уникати потрапляння на її поверхню розчинника, скипидару або мастики.

Завдяки найширшому асортименту малюнків, фактур та колірних рішень, представлених в інтернет-магазині «Тайсон Компані» - купити вінілову плитку, найкращих виробників Європи, не складе жодної проблеми. А однією з головних переваг покупки в нашому інтернет-магазині є ціна вінілової підлоги, адже у нас можна придбати плитку ПВХ, що відноситься як до бюджетного сегменту, так і до преміум класу. Також Ви зможете ознайомитись з нашою продукцією у салонах магазинах Одеси, Києва, Львова, Кривого Рогу, Білгорода-Дністровського, Чорноморська, Арцизу та Кілії.