Ламінат


599 ₴

490 ₴

490 ₴

461 ₴

546 ₴

856 ₴

822 ₴

822 ₴

856 ₴

856 ₴

822 ₴

822 ₴

856 ₴

822 ₴

822 ₴Ламінат – вид покриття для підлоги, основою якого є високощільна деревноволокниста плита. Ламінат є конструкцією що складається з декількох шарів.

  • Захисний шар служить для захисту ламінату від навантажень та запобігає стирання дошки. Він виготовляється з акрилатної або меламінової смоли з додаванням мінералів.
  • Декоративний шар – це спеціальний папір, на який нанесений малюнок, чи то імітація деревини, каменю чи будь-яких інших візерунків та текстур.
  • Основний шар, або несучий відповідає за основні властивості ламінату, такі як шумо-, теплоізоляція та вологостійкість. Виготовляється цей шар із волокон деревини, а саме ДВП та МДФ плит.
  • Нижній шар запобігає деформації дошки та служить для стабілізації ламінату. При його виготовленні використовується папір підвищеної вологостійкості.

Одним із важливих факторів при виборі ламінату є його зносостійкість. Залежно від ступеня навантаження та прохідності приміщення існує чотири класи зносостійкості: 31, 32, 33 та 34 клас. Чим вищий клас, тим краще його зносостійкі властивості, і тим ширша сфера укладання певного класу ламінату.

Крім класу важливою складовою є наявність чи відсутність фаски. Фаска - це невеликий скіс на ламінату. Її наявність дозволяє запобігти появі щілин, які можуть виникнути через висихання дерева. Також фаска надає ламінату подібність до паркету, а якщо ламінат розбух через воду, то фаска може замаскувати цей недолік.

Наступним важливим чинником, що впливає вартість ламінату, є спосіб його укладання. Існує три види фіксації ламінату:

  • Клейовий спосіб забезпечує максимальну фіксацію ламінатного покриття на поверхні, а з недоліків можна виділити складність демонтажу і заміну дефектних дощок.
  • Замок системи Lock – особливістю цього способу є наявність клямки, яка є з одного боку плитки шип, а з іншого – паз. Головною перевагою замку системи Lock є простота укладання та демонтажу, а недоліком – недосконалість герметичності.
  • Замок типу Click – останній винахід та найпопулярніший спосіб укладання ламінату в порівнянні з вищевказаними. Для з'єднання плит ламінату слід піднести першу планку до іншої замку під кутом 45 градусів і натиснувши, опустити встановлювану планку. Цей спосіб характеризується простою укладання та здатністю до недеформації після тривалого терміну експлуатації.

Завдяки найширшому асортименту малюнків, фактур та колірних рішень, представлених в інтернет-магазині «Тайсон Компані» – купити ламінат, найкращих виробників Європи, не складе жодної проблеми. А однією з головних переваг покупки у нашому інтернет-магазині є доступна ціна ламінату. Ми пропонуємо як якісні бюджетні варіанти, так і ламінат преміум-класу. Також Ви зможете ознайомитись з нашою продукцією у салонах-магазинах Одеси, Києва, Львова, Кривого Рогу, Білгорода-Дністровського, Чорноморська, Арцизу та Кілії.